اینتل سریعتر و قدرتمندتر از همیشه

اینتل سریعترین و قدرتمند ترین پردازنده را خواهد داشت!!!!!

 

نسل ۹ پردازنده اینتل که اخیراً توسط این کمپانی رونمایی شده توانسته با معرفی سری K چشمهارا به سمت خود معطوف کند و این امر سبب شده که مدل i9-9900K بتواند با هشت هسته متصله سرعت ساعت را تا ۵GHz بروری دوهسته و ۴٫۷GHz بروی تمام هسته ها قرار دهد.

نکته قابل توجه در مدل های سری K اینست که به لطف عدم اعمال قفل، اورکلاک عملاً امکان پذیر میباشد.

ناگفته نماند که نسل قبلی این کمپانی یعنی مدل i7-9700K از برادر جوانتر خود زیاد عقب نمانده و میتواند برروی یک هسته سرعت ۴٫۹GHz ویا سرعت ۴٫۸GHz با دوهسته و در نهایت ۴٫۶GHz برروی تمامی هسته ها ارائه دهد. با این تفاوت که i7 رهاکننده پردازش های hyperthreading میباشد. تکنولوژه که به شما ۸ رشته پردازش برروی پردازنده چهارهسته ای میدهد. پس با مقایسه مابین i7-9700K با سرعت ۴٫۷GHz و i9-9900K با۴٫۸GHz به این نتیجه خواهیم رسید که آن خلاء موجود بین این دو پردازنده برای پردازش هایی که از قابلیت hyperthreading یا تعداد بیشتر هسته ها پشتیبانی نمیکنند آنقدر قابل توجه نمیباشد.

اینتل سریعترین و قدرتمند ترین پردازنده را خواهد داشت!!!!!

این به احتمال زیاد به این معنی است که اینتل یک بار دیگر سریعترین و قدرتمندترین پردازنده اصلی را خواهد داشت. واین یعنی یک جنگ تمام عیار با AMD و چون با ارائه این پردازنده INTEL یک سروگردن از رقیب خود بالاتر خواهد رفت به نظر میرسد AMD فعلاً حرفی برای گفتن نداشته باشد، یا حداقل تا سال ۲۰۱۹ که شاهد صحنه رقابتی بین پردازنده های ۱۶هسته ای خواهیم بود.

با اینکه این نسل که با نام و مدل بعنوان نسل ۹ معرفی شده است ولی از تغییر در معماری نسل ۸ بهره میگیرد و نام خود را Kaffee Lake-S گذاشته است.

برای بررسی بهتر نسل جدید پردازنده اینتل در اینجا جدول از نسل های گذشته تا کنون برای شما ارائه شده است.

intel processors
Intel is faster and more powerful than ever

و به اختصار ویژگی نسل جدید مورد بحث نیز شامل موارد زیر میباشد.

ویژگی i9
Intel is faster and more powerful than ever
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید